Hakkımızda Mümessilliklerimiz Referanslar


Hakkımızda

1991 yılında kurulan şirketimiz, yaşamın her karesinde yoğun olarak tüketilen, kağıt karton, oluklu mukavva, plastik, alüminyum folyo, yapıştırıcı bant, elyaf, kumaş, keçe ve nonwoven gibi malzemelerin, imalat aşamasında kullanılan sanayi bıçaklarının ve ilgili tutucu aparatlarının ithalat ve imalatını yapmak üzere kurulmuştur. Bu sanayi bıçakları; ambalaj, kağıt, plastik alüminyum vb. sektörleri için üretilen mamüllerde kesme, dilme, perfore açma, boşaltma gibi operasyonlarda kullanılmaktadır. Şirketimiz gücünü; sektöründeki teknolojik yenilikleri takip etmesinde ve konusunda uzman bir çok firma ile yaptığı işbirliğinden ve mümessillik anlaşmalarından almaktadır. Müşteri odaklı, yaratıcı mühendislik anlayışımızla, müşterilerimizin özel isteklerine kolaylıkla çözüm üretebilmekte ve bu çözümleri, hızlı bir şekilde hayata geçirebilmekteyiz. Standart mamül stoklarımız, sanayicimizin taleplerine cevap verebilecek seviyede olup, müşterilerimizin talepleri en kısa zamanda karşılanmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize çağın gereklerine uygun çalışma ve düşünce yapısıyla, en iyi, en doğru şekilde hizmet etmek, açık ve dürüst olmaktır. Sürekli değişen Pazar koşullarında; eğitim seviyesi yüksek, değişime açık yönetim kadrosuyla hızlı ve zamanında doğru kararlar alarak, geçmişde yakaladığımız büyüme trendini geleceğe taşımak, sektöründe öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Konusunda ve mühendislik hizmetlerinde en iyi olmak, teknolojiyi takip etmek, müşterilerin sorunlarını, hızlı, kaliteli, verimli hassas çözümler bulmaktır. Ekonomik ve verimli çözümler üreterek maliyetleri düşürmek, sürekliliği sağlamaktır.